![](https://zouzounakia.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΚΡΗΤΗ-ΧΘΕΣ-ΚΑΙ-ΣΗΜΕΡΑ_page-0001-845x545.jpg)
«Η Κρήτη στο χθες και στο σήμερα»
23 Ιουνίου 2018: Λάβαμε αναμνηστικό έπαινο από τον όμιλο της UNESCO Πειραιώς και Νήσων για τη προσφορά μας στον πολιτισμό σε εκδήλωση που έλαβε χώρα στο ξενοδοχείο Creta Maris Resort.
23 Ιουνίου 2018: Λάβαμε αναμνηστικό έπαινο από τον όμιλο της UNESCO Πειραιώς και Νήσων για τη προσφορά μας στον πολιτισμό σε εκδήλωση που έλαβε χώρα στο ξενοδοχείο Creta Maris Resort.